CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Fischer Viron XT V9

1.200

Zrušit výběr
Fischer Viron XT V9

Fischer VIRON XTR 9 jsou všestranné a pohodlné lyžařské boty pro středně pokročilé až pokročilé lyžaře. Jsou vybaveny technologií Somatec, díky které se odlišují od konvenčních lyžařských bot jedinečnou polohou nohou na lyžích, protože je zachována přirozená poloha nohou a těžiště těla je přesně ve středu lyže. Tím se dosáhne dokonalý přenos síly, optimální přilnavost a extrémní přesnost. FFS Comfort Fit Boot botička je vyrobena z měkkého čalouněného materiálu, je plně tvarovatelná za tepla a poskytuje podporu patě i kotníku.

Flex index: 90

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.