CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Fischer Superior RC4 JR

1.5001.800

Zrušit výběr
Fischer Superior RC4 JR

Perfektní řešení pro mladé talenty. Technologie Air Carbon, konstrukce bočnice a rychlé klouzání je činí jedinečnými. Lyže poskytují velmi dobrou tuhost a vynikající přilnavost k okraji i na zledovatělých svazích. Absolutně profesionální vybavení pro mladé lyžaře, které v žádném případě není horší než starší lyže ze skupiny Race.

 

Popis

AIR CARBON – Extrémně lehké a odolné uhlíkové vlákno převzaté přímo z leteckého průmyslu. Vyznačuje se vysokou flexibilitou a vysokým koeficientem tlumení vibrací, díky čemuž výrazně zlepšuje ovladatelnost a výkon.

JLE216, JLE217 (120)
JLD226 (130)
JLD197 (150)
JLC054 (160)

Další informace
Délka

120, 130, 150, 160

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.