CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Elan Zest

2.4003.900

Zrušit výběr
Elan Zest

Zest Light Shift je tou pravou volbou pro dámy, které chtějí zlepšit své lyžařské dovednosti a jsou připraveny na přechod od skluzu ke carvingu. Zest je všestranný, shovívavý a snadno ovladatelný.

Popis

Profil Parabolic Rocker zjednodušuje zahájení zatáčky, zatímco technologie WaveFlex zjemňuje flex. To vše činí lyže extrémně uživatelsky přívětivé a zvyšuje pokrok na svahu. Kromě toho Zest přichází s následujícími technologiemi: Full Power Cap, Woodcore SupraLite.

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.