CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Elan Sky

1.200

Zrušit výběr
Elan Sky

The Sky od Elanu způsobí revoluci ve způsobu, jakým budou v budoucnu vyráběny malé dětské lyže. Konstrukce U-Flex umožňuje, aby se tak malé lyže ohýbaly stejným způsobem jako dospělá lyže díky žebrům podél jádra lyže, díky čemuž je Sky o 25% měkčí než ostatní dětské lyže stejné velikosti. Konstrukce U-Flex pomůže vaší malé dámě mít ještě větší kontrolu nad svými lyžemi, aby se mohla lépe a snáze otáčet. Tip Rocker pouze zvyšuje snadné ovládání oblohy. Pokud chcete lyže, které pomohou vaší malé dámě naučit se lyžovat lépe a rychleji než jiné děti, Elan Sky je velice dobrý způsob, jak toho dosáhnout.

Popis

JLE198

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.