CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Elan-Jett

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Jett je nejinovativnější juniorská lyže dostupná na trhu díky Elan patentované technologii U-Flex. U-Flex umožňuje mladým lyžařům plně ohýbat lyže pod nohama, což jim umožňuje cítit carving od jejich první zatáčky. Váš malý závodník pocítí radost, že je na sněhu, se svými rodiči!
Popis

Systém Quick Shift je plně integrovaný systém vázání se dvěma velmi měkkými, vnořenými, volně pohyblivými deskami. V tomto systému s malým objemem jsou použity lehké materiály a měkčí deska, které dokonale ladí s konstrukcí U-Flex a zajišťují snadné ovládání.

EarlyRise Rocker: Snadný švih, hravý a odpouštějící. Mírný rocker v oblasti špiček lyží zajišťuje snadné a energeticky úsporné zahájení zatáčky a kombinuje odpouštějící jízdní vlastnosti s hravým potěšením z jízdy. Technologie U-Flex: o 25% měkčí, o 250% zábavnější, snadné učení.

Full Power Cap: Technologie U-Flex je jedinečná konstrukce, která zvyšuje flexibilitu dětských lyží o 25%. Pokud to zkombinujete s lehkým jádrem Synflex, konstrukcí cap s plným výkonem a profilem rockerů na začátku, děti s U-Flex mohou lyžovat na hraně od prvního dne lyžařské školy. Tato jedinečná a patentovaná technologie zajišťuje rychlý úspěch při učení a tím i větší zábavu na horách.

Synflex: S jádrem Synflex jsou použity materiály s různou hustotou po celé délce lyže, což umožňuje výjimečně vysoký výkonový potenciál a optimální rozložení flexu.

Sklolaminát: Výztuhy ze skleněných vláken optimalizují chování při ohybu a zlepšují torzní tuhost lyže. Skleněná vlákna jsou umístěna buď nad nebo pod jádrem lyže. Dovednosti: začátečník / pokročilý / dobrý lyžař

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.