CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Elan-Freeline SnowBlade

2.500

Zrušit výběr
Elan-Freeline SnowBlade

Elan Freeline jsou lehké, snadno se otáčejí a jsou prostě super zábavné. Pro ty, kteří to nevědí, je Elan na trhu již více než deset let a vždy přichází s řadou inovativních modelů, včetně Elan Rollerski. Kvalitní konstrukce Elanu je opatřena dřevěným jádrem od špičky k patě, asymetrickými dvojitými špičkami a je dodávána předem namontovaná s plně vybavenými vazbami ESP0 s krokovým uvolňováním Elan. Asymetrické dvojité špičky umožňují snadnou jízdu vpřed / vzad. Freeline je vyrobena z odolného vrchního listu „hadí kůže“, který poskytuje maximální odolnost proti poškrábání a poškrábání. Základny jsou grafitové – mimořádně odolné a rychlé. Elan Freeline poskytují hladkou jízdu s rychlým carvingem. Lyže Elan jsou známé po celém světě svou pozorností k detailům a dokonalou kvalitou výroby lyží. Nejen, že jsou skvělé při rychlosti s překvapivou stabilitou, ale také vypadají skvěle.

Popis

PLA072, PLE226, PLE227, PLE228

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.