CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Elan Amphibio TI 76

3.200

Elan Amphibio TI 76

3.200

Lyže ELAN AMPHIBIO jsou určeny pro nadšence, kteří potřebují dobré a pevné lyže. Tento produkt se zaměřuje na technologie Amphibio 4D, DST Sidewall, Power Woodcore a Fiberglass. Vyznačují se především dřevěným jádrem. Vynikající přilnavost hran zajišťuje technologie DST. Určeno pro středně pokročilé lyžaře, kteří preferují lyžování za všech sněhových podmínek a touhu zdokonalit své lyžařské dovednosti. Dynamické řízení. Jsou správně konstruovány, aby zajistily pohodlí a plynulost při řízení. Tento model jistě poskytne stabilitu i kontrolu a dynamickou jízdu na připraveném svahu. All Mountain lyže, které zajistí velkou spokojenost a splní všechny požadavky zkušeného lyžaře.

Popis

PLF169

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.