CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Dynastar Omeglass Limited

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Výkonná pánská lyže Dynastar Omeglass Limited poskytne velmi dobrým lyžařům výjimečné pocity na sjezdovce v malých a středních zatáčkách. Tato „omezená“ verze byla navržena výhradně k oslavě 20 let skupiny Skiset. Tato vysoce výkonná lyže s konstrukcí řady „Race“ od společnosti Dynastar je přesto přístupná a ideální pro vynikající lyžaře, kteří chtějí zlepšit svou úroveň a vyvíjet se ještě dále. Nabízí vynikající přilnavost, dobrou plynulost, ale také maximální výkon. Z lyží světového poháru poskytuje díky velmi přesnému vykrojení také velmi přesnou trajektorii.

Popis

Jejich konstrukce Sandwich Titanal nabízí vynikající zrychlení, které vám umožní provádět malé zatáčky rychlostí blesku. Tato elegantní lyže potěší všechny lyžařské nadšence! S ním budete moci skutečně vyvíjet k dokonalosti. Sendvičová konstrukce s rovnými hranami po celé délce lyže pro maximální přesnost a výkon. Jádro je tvořeno dřevěnými vlákny spojenými se skleněnými vlákny. To přináší lyžím hodně plynulosti a odezvy. Cílem je snížit setrvačnost a hmotnost špičky pro živější a dostupnější lyže.

PLE013, (163)
PLE019, (168)
PLE022, (173)

Další informace
Délka

163, 168, 173

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.