CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Dynastar NEVA 74 STAR

3.000

Zrušit výběr
Dynastar NEVA 74 STAR

S lyžemi Dynastar Neva 78 můžete s důvěrou vyrazit, krájet a rozdrtit kopec od prašanu po sjezdovku. Neva je nástroj, který potřebujete, abyste své lyžování posunuli na další úroveň. Tato lyže nabízí stabilní a zároveň hravou platformu pro postup k pohodlí, kontrole a sebevědomí na kopci. Díky jádru ze dřeva paulownia a tradičnímu prohnutí pod nohama tato lyže posiluje energii potřebnou k pružení od okraje k okraji na upravené sjezdovce, zatímco Tip and Tail Rocker poskytuje odpuštění chyb potřebné k lyžování za proměnlivých sněhových podmínek. Neva 78 nezklame, ale příjemně překvapí své uživatele hravou, ale kontrolovanou a plynulou jízdou.

Popis

Rocker type – Tip and Tail Rocker – který je ve špičce velmi progresivní, s omezenou délkou a výškou a ještě méně výrazný v ocasu. Tato lyže se otáčí snadněji, ale zachovává si veškerou přilnavost a carvingový výkon. Rocker také zlepšuje funkci špiček na rozmanitém terénu a prašanu, což z něj činí rozhodující plus pro lyžování na All Mountain.

Sidecut – S4 – Unikátní technologie, speciálně pro ženy. Postoj, Sidecut, Sidewalls, Superlight. Každý parametr je upraven tak, aby vytvořil nejkomplexnější dámskou řadu na trhu.

Shape – Infinity Profile – technologie navržená pro vytvoření ovladatelnějších a stabilnějších lyží. Pokud jsou lyže ploché, díky rockeru se snadno otočí. Profil infinity otevírá celou délku hran při řízení zatáček, pro větší přilnavost a větší jistotu.

Core – Lehká konstrukce Paulownia – Toto dámské specifické jádro se vyznačuje lehkým dřevěným jádrem Paulownia a laminátem, který snižuje hmotnost lyží o 25% při zachování vysokého výkonu, stability a přilnavosti hran.

Sidewalls – Middle Sidewalls – sendvičová konstrukce uprostřed lyže, boční stěny pod nohou lyžaře zajišťují výkon a přesnost. Konstrukce CAP na špičce a patce činí lyže lehčími a umožňuje snadnější otáčení.

DLF189 (143)
DLF192, DLF193 (148)
DLF190, DLF191 (153)

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.