CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Dynastar light rocker

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Dámské lyže Dynastar Light jsou zaměřeny na velmi dobrého lyžaře, který je zběhlý na sjezdovce i v rychlosti. Jsou to lyže se stabilitou a přesností závodní lyže a lehkostí lyže na túry (1800 g). Díky kombinaci tohoto know-how jsou zcela jedinečné. Jejich střední poloměr je zárukou vynikající stability při vysoké rychlosti a velmi dobré přilnavosti v zatáčkách. Expert na lyžování při hledání vzrušení a výzev si je okamžitě osvojí! 

Popis

Momentálně nedostupné

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.