CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

 • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Dynastar Glory 84

2.900

Dynastar Glory 84

Dynastar Glory 84 jsou lyže, které zvládnou upravené sjezdovky a postranní okolí se stejnou sebejistotou. Lehké dřevo Paulownia a sendvičová konstrukce ze skleněných vláken dodávají této lyže pozoruhodně hbitou a manévrovatelnou osobnost, zatímco profil All Mountain Rocker podporuje odpuštění chyb ve všech druzích sněhu. Přestaňte bojovat s výbavou, která není navržena tak, aby zvládla různé podmínky, a pohybujte se po špičce Glory 84! Zjistíte, že si užijete více zábavy na více místech než kdykoli předtím.

Popis

TECHNOLOGIE

 • ALL MOUNTAIN PROFIL
  Jedinečný design pro all mountain lyže inspirovaný pětibodovým vykrojením s mírným rockerem na koncích lyží. Tato technologie zaručuje vynikající výkon a přesnost na sjezdovce i hravou všestrannost mimo ni.
 • TIP & TAIL ROCKER
  Progresivní rocker na špičce a méně výrazný na patě. Díky této technologii je lyže snadno ovladatelná, vyznačuje se skvělým držením na hraně a jedinečným výkonem. Rocker také vylepšuje nadnášení špičky v prašanu a proměnlivém terénu, což je pro all-mountain lyže velké plus.
 • 5 POINT SIDECUT
  Tento typ vykrojení zajišťuje spolehlivé držení na všech typech sněhu a jedinečnou hravost v měkkém sněhu.
 • SANDWICH CONSTRUCTION
  Dřevěné jádro doplněné o sklolaminát a kovové materiály s rovnými bočnicemi po celé délce lyže pro maximální přesnost, výkon a stabilitu.

DLE041

Další informace
Délka

162

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.