CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Dynastar Glory 84

2.900

Dynastar Glory 84

Dynastar Glory 84 jsou lyže, které zvládnou upravené sjezdovky a postranní okolí se stejnou sebejistotou. Lehké dřevo Paulownia a sendvičová konstrukce ze skleněných vláken dodávají této lyže pozoruhodně hbitou a manévrovatelnou osobnost, zatímco profil All Mountain Rocker podporuje odpuštění chyb ve všech druzích sněhu. Přestaňte bojovat s výbavou, která není navržena tak, aby zvládla různé podmínky, a pohybujte se po špičce Glory 84! Zjistíte, že si užijete více zábavy na více místech než kdykoli předtím.

Popis

Rocker type – All Mountain Rocker – Špičky a patky v kombinaci s prohnutím pod nohama poskytují silný výkon s lehkým zahájením zatáčky.

Shape – Five Point Sidecut – Špičky a patky se zužují od kontaktních bodů ke koncům lyže pro lepší směrovou stabilitu na čerstvém sněhu a větší univerzálnost při dokončování zatáčky.

Core – Lehké dřevěné jádro Paulownia

Laminates – Fiberglass

Sidewalls – Boční stěna po celé délce

Binding plate – Systém Xpress – Vazby Xpress mount nabízejí lepší výkon a pohodlí bez použití nástrojů.

DLF049,DLF050

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.