CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Dynastar Elite 11

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Elite 11 s hlubokým vykrojením, pružným prohnutím pod nohama, pevnou kovovou výztuhou a bočními stěnami. Ovládají se  lehce, díky své odrazové energii a rychlosti. Testeři však varují, že jeho hravost může být ďábelská. Technologie Natural Stance zohledňuje spodní těžiště žen a je navržena tak, aby posunula tlakové body lyží tak, aby se přizpůsobily. Progresivní boční stěny stékají po celé lyži (mnoho modelů má pouze vykrojení v oblasti pod nohama), jejichž cílem je dosáhnout skvělé přilnavosti hran. Pokud jste dáma, která ráda trhá zatáčky na upravené sjezdovce a jiném sněhu, je to pro Vás skvělá série od Dynastar.

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.