CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Dynastar Cham 87 Women

3.500

Zrušit výběr
Dynastar Cham 87 Women

Raději byste jezdili na prašanu, když Vám to sněhové podmínky dovolí? V tom případě je dámská lyže Dynastar Cham to pravé! Ale někdy počasí nebude spolupracovat, takže budete rádi, že máte tradiční prohnutí pod nohama pro spolehlivé držení hrany a progresivní pětibodové vykrojení navržené tak, aby bylo zahájení zatáčky předvídatelnější a umožnilo lepší kontrolu na tvrdém sněhu. Lehké jádro Paulownia Sandwich za všech podmínek usnadňuje, aby lyže dělaly to, co od nich chcete, a svislá boční stěna po celé délce poskytuje výkonné ovládání hran za všech podmínek.

Popis

DLC046 (152)
DLC047 (159)
DLD017 (172)

Další informace
Délka

152, 159, 172

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.