CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Dynastar Cham 2.0 97

3.200

Zrušit výběr
Dynastar Cham 2.0 97

Rocker, vykrojení i konstrukce, každý tento element byl vytvořen tak, aby lyže poskytly maximální všestrannost a freeride výkon.
Ideální all-mountain lyže.

Špička s mírným rockerem zajišťuje lepší kontakt se sněhem, nadnášení a kontrolu, tradiční průhyb a mírný rocker na konci přináší sebejistý výkon a ovladatelnost. Pětibodové vykrojení a vyváženější profil jádra usnadňuje krojení oblouků.

Popis

Technologie: 

Powder profile:
Powder Profile je speciální geometrie používaná pro freeridové lyže.
Používá pětibodové vykrojení pro skvělé držení a ovládání v prašanu, velmi dlouhý rocker na špičce pro dobré nadnášení a mírný rocker na konci pro energii lyže.

Tip and Tail rocker:
Progresivní rocker na špičce a méně výrazný na patě. Díky této technologii je lyže snadno ovladatelná, vyznačuje se skvělým držením na hraně a jedinečným výkonem. Rocker také vylepšuje nadnášení špičky v prašanu a proměnlivém terénu, což je pro all-mountain lyže velké plus.

Sandwich construction:
 Dřevěné jádro doplněné o sklolaminát a kovové materiály s rovnými bočnicemi po celé délce lyže jsou ideální pro maximální přesnost, výkon, rovnováhu a stabilitu.

Paulownia wood core:
Dřevěné jádro z Paulovnie snižuje hmotnost lyže až o 25 %. Dynastar kombinuje toto dřevo s vlákny vyvinutými závodním oddělením a zaručuje tak optimální lyžařské vlastností i výkon.

PLF152

Další informace
Délka

172

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.