CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Dalbello Viper 100

1.200

Zrušit výběr
Dalbello Viper 100

Dalbello Viper 100 jsou pánské boty určené pro dobré lyžaře, kteří preferují dynamické lyžování, hlavně na upravených sjezdovkách. Boty mají široký suchý zip, 4 hliníkové mikro-nastavitelné spony, z toho 2 nad kotníkem s makro-regulací. Správně podpírají nohy a přesně přenáší energii na lyže. Canting umožňuje boční sklon svršku, což usnadňuje přizpůsobení boty neobvyklé anatomii lyžaře. Nastavitelný spoiler lze posunout nahoru, aby se zvýšila podpora lýtka.

 

Popis

Měkký svršek usnadňuje obouvání a zouvání, zatímco tuhá podrážka přenáší impulsy přesně a rychle na lyže. Lyžařské boty Dalbello Viper 100 mají také technologii Contour 4 – vnitřní tvar skořepiny zohledňuje čtyři kritická místa, kde se nejčastěji vyskytují deformace: kotníky, paty, oblast prstů a vnitřní část nártu. Podšívka zabraňuje zmrznutí nohou a zaručuje pohodlí při dlouhých hodinách jízdy. Průhledný vzhled bot Dalbello Viper 100 a jejich intenzivní barvy dokonale odpovídají nejnovějším trendům.

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.