CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Dalbello Panterra 100

1.500

Zrušit výběr
Dalbello Panterra 100

Získejte lyžařské boty Dalbello Panterra 100! Se širší 102 mm přední částí chodidla, kterou lze zalomit až na 100 mm pro zvýšení odezvy, otevírá Panterra 100 celé letovisko a poskytuje vám svěží sebevědomí a všestranný komfort. Je načase odejít z běžeckých bot v přestrojení za lyžařské boty a vyzkoušet si přizpůsobitelné pohodlí a schopnosti všech hor v lyžařských botách Dalbello Panterra 100.

Popis

Fit
Poslední: 100 – 102 mm – technologie VVF společnosti Dalbello dává této botě nastavitelnou délku přední části chodidla, která se může pohybovat od 100 mm do 102 mm jednoduše uzavřením přední spony v jiném zářezu.

Contour 4 – Contour 4 Technology je revoluční technologický pokrok v oblasti montáže výkonných lyžařských bot. Anatomické obrysy vnitřních bočních stěn i vnitřní bota jsou přesně „mapovány“ do tvaru typické nohy výkonného lyžaře. Trochu extra „prostoru“ je vylisováno do vnitřku skořepiny na 4 kritických místech. Contour 4 představuje první úroveň Dalbellova systému My Fit.

Systém s variabilním objemem (VVF) – Tato exkluzivní technologie Dalbello byla vyvinuta, aby umožnila lyžařům regulovat celkovou šířku přední části chodidla od 100 mm do 102 mm pomocí přezky na špičce. Dalbello vám radí „nastavit to a zapomenout“ – po nastavení vaší šířky mohou být modely Panterra lyžovány, nasazeny a svléknuty se zbývajícími 3 sponami.

My Fit System – legendární fit Dalbello získal díky systému My Fit upgrade na více než 60% rozsahu prostoru. Podšívku a skořápku lze nyní tepelně přizpůsobit navíc k předlisované skořepině Contour 4, která je součástí každé boty My Fit.

Flex
Flex: 100 – střední flex ideální pro středně pokročilé až pokročilé allmountin lyžaře.

Nastavitelný flex – Otočením imbusového klíče vám funkce na zadní straně manžety umožní nastavit flex v botě od 100 do 90.

Liner

IF Performer – Performance / comfort fit s tepelně tvarovatelnou (4 min) pěnou ULTEVA střední hustoty. Asymetrický Adaptivní komfortní toebox; Mikrobuňka – izolovaná zóna přední části chodidla

Materiály a design skořepiny
3 dílná architektura – kriticky uznávaná Dalbello, 3 dílná architektura Cabrio Design je již více než deset let základním kamenem jejich špičkových výkonů, všech horských a freestylových modelů. Tato jedinečná konstrukce kombinuje třídílnou konstrukční sestavu – skořepina / manžeta / jazyk -, která pohodlně zajišťuje nohu a dolní část nohy a optimalizuje hladkou a progresivní flexibilitu. Modely Cabrio od Dalbella poskytují dokonalý citlivý výkon, který vám umožní lyžovat co nejlépe. Nepřijímejte žádné napodobeniny.

Skořepina / manžeta / jazyk – PE (polyether) / PU (polyuretan) / PU

Stance
Dynamicky vyvážený postoj – úhel chodidla, úhel převýšení a sklon manžety vytvořené do skořepiny a manžety umisťují lyžaře ve vyváženém a středovém postoji pro optimální dynamický výkon.

Nastavitelné zarovnání manžety – Umožňuje lyžařům sladit boční sklon horní manžety s nohou lyžaře. Vnější převis závěsu Pomocí 5mm šestihranného nástroje otočte mechanismem ve směru hodinových ručiček nebo proti směru hodinových ručiček, abyste manžetu zavazadlového prostoru zarovnali do požadované polohy.

Spony
Mikro-nastavitelné hliníkové spony – jednoduché otočení spony! Mikrometrické přezky se snadno používají pro snadné přizpůsobení.

Dynalink zadržování zadní části chodidla – Dynalink je samostatně fungující sestava uzavíracího pásu pro patu / nárt, která zajišťuje nohu lyžaře ve střední a zadní části lyžařské boty.

Power Strap
Suchý zip

Bootboard a stélka
Performance Insole

Sole
Grip Walk – Nový systém vázání podešve pro zvýšení pohodlí při chůzi a zlepšení přirozené chůze díky kolébkové gumové podrážce. Hluboké výstupky jsou protiskluzové, aby poskytovaly lepší trakci. Kompatibilní se všemi alpskými i technickými vázáními „Grip Walk Ready“.

Podešev s gumovým oděvem – Vyměnitelné, vyměnitelné, špičkové a patní gumové prsty a paty zlepšují přilnavost a trakci na sněhu, ledu a skále. Gumový středový oblouk s vysokou hustotou poskytuje další stabilitu a bezpečnost při chůzi a lezení.

Dura-Grip – vyměnitelné, odolné polyuretanové špičky a paty s vysokou tvrdostí pro delší opotřebení podrážky bot.

 

Další informace
Velíkost Mondo

,

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.