CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Dalbello Krypton 2 Chakra 95

1.800

Zrušit výběr
Dalbello Krypton 2 Chakra 95

Dalbello je velmi podobná tvarem a KR 2 Fusion pro muže, ale má více funkcí, které uspokojí ženské nohy. Mají třídílný skořepinový design, po kterém všichni běsní. Manžeta je o něco nižšího střihu a tvarovaná kolem zadní části lýtka pro ženské nohy. Tyto dámské lyžařské boty Dalbello jsou ohromující průsvitnou safírově modrou barvou s kožešinovou vložkou. 98 mm v přední části chodidla a s 95 flexem budou poskytovat spoustu podpory pro rychlé a agresivní lyžování, aniž by byly příliš tuhé.

Popis

98 mm: Šířka přední části chodidla 98 mm pro závodní výkon.

Hodnocení 90/100 Flex: Tato bota má nastavitelný flex, který lze nastavit jako tuhý na 100 a měkký na 90. Flex boty 90-100 jsou nejlepší pro středně pokročilé až pokročilé lyžaře, nebo dokonce pro odborníky, kteří se více zajímají o pohodlí.

Cabrio Design: Kriticky uznávaný 3dílný design Dalbella je základním kamenem jejich sestavy freestylových výkonů. Kabrioletové boty pohodlně zajišťují nohu a dolní část nohy s plynulým a progresivním předním ohýbáním.

Trufit Performer Liner: Střední sourozenec Dalbello Trufit Liner Series kombinuje pohodlí, precizní střih a teplo v jednom, aby z nich byly jedny z nejkvalitnějších vložek, které se dnes v botách vyskytují.

40 mm řemínek: Na vysoce výkonných botách se nachází velmi široký řemínek. Extra šířka rozkládá sílu při lyžování a snižuje tlakový bod na horní části holeně.

Mikro-nastavitelné hliníkové přezky: Tyto hliníkové přezky lze přesouvat podle velikosti, takže pokud je výchozí poloha spony příliš široká nebo příliš úzká, můžete ji přesunout, dokud nezapadne.

Double Canting: Dva nastavovací šrouby, jeden na každé straně kotníku, umožňují maximální přizpůsobení se zarovnáním nohou / kolenem. Naklonění pomáhá lyžím zůstat rovně na zemi, zatímco jste stále na přídi nebo na kolenou.

Technologie Contour 4 Fit: Plášť boty je navržen tak, aby byl anatomicky správnější než kterýkoli jiný. Pro zajištění těsně přiléhající, ale pohodlné boty jsou rozhodující čtyři části chodidla. Prsty, kotníky, pata a šířka boty jsou tvarovány přirozenějším a ergonomičtějším způsobem.

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.