CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Black Crow Orb

3.400

Zrušit výběr
Black Crow Orb

Opravdu pěkné lyže, které dobře zatáčí a jsou snadno ovladatelné. Zdají se pod nohami lehké, i když jsou celkem těžké. Ve špičce prakticky není setrvačnost. Ocas je dobře vyvážený, není příliš měkký ani příliš tvrdý; funguje to dobře pro osobu s průměrnou váhou 70 kg. Jsou perfektní v jakémkoli typu sněhu. Špička prořízne sněhové kopce, pohltí a její zdvih vám dá pocit jistoty. Dobrý flex, který vám umožní snadno projít nerovnostmi a trhaným sněhem.Lyže nejsou divoce výjimečné, ale plní svou práci, mají pěknou grafiku a vnímanou kvalitu. Lyže pro každou příležitost pro lyžaře, který se chce jen dostat ven a užít si hory! Na sjezdovce můžete snadno měnit oblouky, což je opravdu příjemné.

Popis

PLF274

Další informace
Délka

178

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.