CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Black Crow Camox RT

3.400

Zrušit výběr
Black Crow Camox RT

Ideální „all-mountinka“ vhodná na rychlou a přesnou jízdu. spousty legrace si sní užijete i v parku při skocích.  Nezklame a podrží i při komplikovanějším terénu. Super pevná konstrukce vyrobená z topolu v kombinaci s uhlíkovými kevlarovými strunami dává této lyži jedinečnou sílu a nenechá Vás ve štychu bez ohledu na to, jaké podmínky v sobě daný terén ukrývá.

Popis

Technologie :

Rocker Type
19% Tip Rocker / 68% Camber / 13% Tail Rocker – Double Beak vytváří lyže, které se snadno uvolní do špičky a ocasu. Středová osa lyže je dynamická a vytváří tak lyže, které velmi dobře ovládají rychlost a trajektorii při jízdě v prašanu i v parku díky snadnému stylu otáčení.
Vyvážený flex profilu vytváří stabilní, ovladatelnou lyži.

Shape Directional Rockered Tail
– Zvyšuje manévrovatelnost a všestrannost, aniž by sabotovalo citlivost a rušilo alpský charakter lyže.

Core Poplar
jádro vyrobené z Topolu.

Laminates
Triaxial & Biaxial Fiberglass
Carbon Kevlar Stripes

PLF142 (178)
PLF143 (180)

Další informace
Délka

178, 180

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.