CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Atomic Hawx Plus Jr

1.000

Atomic Hawx Plus Jr

Atomic Hawx 70 Jr je skvělá bota pro většího juniorského lyžaře. Atomic je skvělá kombinace pohodlí, tuhosti a sílu, aby Váš lyžař mohl řídit a pohánět své lyže. Spony BT 6000 jsou silné, odolné a mikro nastavitelné, aby si je mohli perfektně vytočit. Atomic Hawx se nejlépe hodí všem kromě těm, co mají velmi široká chodidla. Flex 70 a 30 mm popruh působí jako pátá přezka, která vašemu zkušenému lyžařovi poskytne sílu a kontrolu bez omezení rozsahu pohybu, což usnadní a zefektivní lyžování. Bota je anatomicky správná a hned po vybalení padne jako rukavice a udržuje prsty v teple. Pokud hledáte botu pro svého juniorského lyžaře bude Atomic Hawx 70 skvělou volbou.

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.