CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Atomic Hawx 80W

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Je tak důležité, aby si každý mohl najít perfektně padnoucí botu. Proto je Hawx na prvním místě – nejprodávanější střední bota na světě. Do nedávno aktualizovaného nového modelu Hawx byla přidán Memory Fit a izolace 3M Thinsulate, aby byl co nejteplejší a nejpohodlnější. Také byl zesvětšen a vylepšen ohyb podrážky pro ještě lepší vyvážení. Stále nejlepší kondiční a lyžařský výkon, jaký můžete získat od chvíle, kdy si tyto obujete.

Popis

Přizpůsobení paměti
PU manžeta / PU skořepina
Stříbrná podšívka s 3M Thinsulate
35mm řemínek
Hliníková spona řady 7000

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.