CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Atomic Cloud 11

3.000

Zrušit výběr
Atomic Cloud 11

Zcela nová Atomic Cloud 11 je lyže číslo jedna, pokud Váš vysněný den bude sjíždět krásně upravené sjezdovky. Vyznačuje se velmi populární technologií ARC, která směruje Vaši sílu prostřednictvím jednoho upevňovacího bodu ve středu lyže, což jí umožňuje přirozeně se ohýbat pro dokonalou trakci a plynulou, přirozenou jízdu. Cloud 11 je pro ženy lyžařky účelně lehký a má tvar písmene V pro snadné zahájení zatáčení, je vybaven také kvalitním Woodcore a Step Down Sidewall 2.0 pro úžasnou stabilitu. Jedná se o vysoce stylovou lyži pro ženy s výkonným lyžováním!

Popis

DLE001 (158)
DLE002 (162)
DLE032 (165)

Další informace
Délka

144, 151, 158, 162, 165

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.