CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Völkl Racetiger Junior SL

1.000

Zrušit výběr
Völkl Racetiger Junior SL

Racetiger SL Race Stock nabízí plnohodnotnou konstrukci závodních lyží v menším balení pro začínající mladé závodníky. Počínaje osvědčenou výkonovou konstrukcí Volkl využívá Racetiger SL RS Jr plnou vertikální konstrukci bočnice, vnitřní torzní box a titanové lamináty k vytvoření lyže s bezkonkurenční odezvou, ohromným držením hrany a skvělou stabilitou při rychlosti. Racetiger SL RS Jr také dostal Marker WC Junior Race Plate, který přidává páku pro zvýšenou odezvu a sílu na hranách pro stabilní a hladký obrat. Pokud vaše dítě potřebuje nástroj, který by jim pomohl dosáhnout těchto drahých setin sekundy a umožnit jim neustále zlepšovat své závodní schopnosti, je Racetiger SL Race Stock slalomovou lyží.

Popis

JLF345 (120)
JLF344 (130)
JLF346 (140)

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.