CHYSTÁTE SE KOUPIT VAŠE VLASTNÍ LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ A NEJSTE SI JISTI, CO VÁM BUDE VYHOVOVAT?

  • Nabízíme Vám možnost po vyzkoušení vybrané zboží odkoupit s odečtením ceny půjčovného. Nevztahuje se na celosezónní zápůjčky.  

Rossignol Kelia

1.000

Zrušit výběr
Rossignol Kelia

Dámské lyžařské boty Rossignol Kelia jsou jednou z nejlehčích dámských lyžařských bot na trhu. Rossignol Kelia je skvělá lyžařská bota pro začátečníky až středně pokročilé, která má střední až široký tvar chodidla a nohou. Tento model se 104 mm je velmi útulný a pojme všechny včetně těch nejširších nohou. Obráběná PU podšívka Kelia má vlněnou izolaci, která Vás udrží v teple. Tento tradiční design překrytí se třemi sponami je velmi snadný pro vstup a výstup nohy. Pokud hledáte měkkou a plyšovou botu s širším střihem, Rossignol Kelia 60 bude skvělou volbou. Popruh na suchý zip, jedna velká přezka v horní části boty a dvě další přezky – usnadňují zapínání.

Další informace
Velíkost Mondo

Všeobecné
Obrázky zboží jsou pouze ilustrační, naše zboží není nové, ale použité ve skvělém stavu s menšími kosmetickými vadami.

Na našem e-shopu není vyobrazeno veškeré zboží. Doporučujeme navštívit náš showroom V praze, kde máme vystavenou naší kompletní nabídku. Máte to k nám daleko? Neváhejte kontaktovat náš Skicentrum team, který Vám sdělí, zda máme skladem Vámi sháněné zboží.
Chcete-li prohlížet tyto stránky co nejpohodlnější, používejte jako většinu webových souborů cookie. Soubory cookie slouží k vyhodnocení našich webových stránek a pomáhají je vylepšit.